KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7198725

nr 719 8725

Pastell

Jugend, signerad, S H Fisher, 123x70

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 10 oktober 2011

10/10 14:42:06 1      Vinnande bud

Jugend